به گزارش روابط عمومی موسسه ایثار:

مصطفی پرکره مدیر عامل سابق موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار طی نامه ای رسما استعفای خود را تقدیم معاون محترم رئیس جمهور و ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران نمود.

در پی قبول استعفای وی، مهندس اوحدی معاون رئیس جمهور، حجت اله امانی را به عنوان سرپرست موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار منصوب کرد.

به گزارش «ایثار»، متن حکم مهندس سعید اوحدی به شرح زیر است:

جناب آقای حجت‌اله امانی
با سلام و صلوت بر پیامبر اعظم (ص) و خاندان مطهر ایشان (ع)
نظر به تعهد و سوابق ارزشمند و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، جنابعالی را به سمت سرپرست موسسه توانبخشی ایثار منصوب می‌نمایم.
امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و بهره‌گیری از تجارب ارزنده خود و در جهت تعالی مادی و معنوی با بسیج تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود خصوصاً همراهی و همدلی همکاران خدوم آن مجموعه در ارتقاء سطح کیفی و کمی فعالیت‌ و ارائه خدمات به جامعه ایثارگری و اجرای برنامه‌ها و اهداف موردنظر به ویژه در حیطه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موفق و مؤید باشید.

هر روز دو شنبه ۱۰/۰۳/۱۴۰۰ جلسه تکریم و معارفه مدیر عامل موسسه ایثار با حضور امانی مدیر عامل جدید، مصطفی پرکره مدیر عامل سابق، فدوی معاون اداری مالی وپشتیبانی، حسامی مدیر کل حراست و دیگر مدیران، ستاد مرکز موسسه ایثار برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه معاون اداری مالی و پشتیبانی موسسه ایثار ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه مطالبی را در خصوص موسسه بیان نمود و در ادامه به معرفی مدیران ستاد مرکز پرداخت.

در این جلسه پرکره مدیر عامل سابق موسسه ضمن تبریک به سرپرست جدید عنوان کرد: آقای امانی در هر پست و مقامی که باشند حضورشان منشا خیر و برکت است و باید از این فرصت جهت اعتلای موسسه استفاده نمود.

وی در ادامه به مشکلاتی اشاره نمود که باعث گردید نتواند این مجموعه را همراهی نماید و شرایط طوری پیش رفت که توفیق خدمت به جانبازان گرانقدر و ایثارگران در سنگر دیگری و هیات مدیره موسسه به سرانجام برسد.

پرکره در پایان سخنان خود برای سرپرست و تمامی پرسنل موسسه ایثار آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

در ادامه این جلسه امانی سرپرست موسسه سخنان خود را با تقدیر و تشکر از پرکره آغاز نمود و عنوان کرد: با روحیه تعاملی و دلسوزی که دوستان و همکاران در این مجموعه دارند با یاری خداوند بتوانیم اثر بخشی که مدیر عامل سابق موسسه آن را دنبال می کرد، اجرایی نماییم.

وی در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: سازمانی موفق خواهد بود که در آن دقت نظر، انضباط مالی و رعایت نظم و قانون در آن به درستی اجرایی شود و آن هم همت مسولین را می طلبد که در ابتدا همکاران به این مسائل دقت و اشراف کامل به اجرای دستور العمل ها و ابلاغیه ها داشته باشند.

سرپرست موسسه اضافه نمود: می باید با تعامل و همکاری و بدون هرگونه حاشه به جامعه معظم ایثارگری خدمت نماییم و پیگیر این هدف باشیم که موسسه به دنبال خانواده ها رفته و مسائل و مشکلات این عزیزان را ضمن پاسخ گویی مرتفع نماید.

امانی عنوان کرد: با پشتکاری بیش از گذشته و همیاری یکدیگر طوری می بایست پیش رفت تا به هدف اصلی که همان ارائه خدمت شایسته به جامعه معزز ایثارگری است برسیم و دغدغه های مهندس اوحدی معاون محترم رئیس جمهور که اصلاح ساختار و بهسازی مجموعه است را مرتفع نموده و  رضایتمندی خانواده ها، را در این حوزه جلب نماییم.

وی در پایان سخنان خود عنوان کرد: باید طوری حرکت، وعمل نمود که تا پایان سال از رکود و بلاتکلیفی خارج شده و به سمت اثر بخشی پیش رفته و ضمن رفع مسائل و معضلات بتوانیم خدمات شایسته و در شان ایثارگران را ارائه نماییم.

گفتنی است سرپرست موسسه ایثار پس از جلسه از واحدهای مختلف موسسه بازدید به عمل آورد.

روابط عمومی موسسه ایثار و تمامی همکاران ستاد و شعب استانی از درگاه ایزد منان عزت، سربلندی و موفقیت هر دو بزرگوار را مسئلت دارند.