بازدید معاون محترم فرهنگی ورزشی و توانبخشی مرکز از موسسه ایثار زنجان

در پی سفر ۳ روزه معاون محترم فرهنگی ورزشی و توانبخشی موسسه ایثار آقای صدرزاده به استان زنجان که از روز سه شنبه مورخ ۵/۹/۹۸ آغاز گردیدمسائل و  مشکلات و طرح های سرمایه گذاری موسسه ایثار این استان مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت .

در این سفر ، ایشان در بدو ورود از سالن چندمنظوره ورزشی و همچنین استخر زیبای دریادلان بازدید بعمل آورده و پس از بازدید از اماکن ورزشی بلافاصله جلسه ای با بهره بردار و سرمایه گذار طرح B.O.T مجموعه ورزشی که در قالب طرح های ( حمام ترکی ، تردمیل آبی ، غار نمک و … )میباشد برگزار و نکاتی را در این خصوص یادآور شدند .

آقای صدرزاده همچنین از کانون فرهنگی شاهد زنجان بازدید بعمل آورده و ضمن بررسی ساختمانهای کانون شاهد بر لزوم پیگیری و تعیین تکلیف وضعیت کانون شاهد تاکید کردند .

پس از بازدید از اماکن فرهنگی ورزشی و جمع بندی ایشان ، جلسه شورای استانی موسسه ایثار استان با حضور تمامی اعضاء و همچنین معاون توسعه ،  معاون فرهنگی و حراست بنیاد شهید در محل دفتر مدیر کل بنیاد شهید استان تشکیل گردید ، در این جلسه معاون محترم موسسه ایثار مرکز نکاتی را در خصوص وضعیت کانون فرهنگی شاهد بیان فرمودند و تاکید کردند به دلیل وضعیت نامناسب ساختمانهای کانون شاهد هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف آن توسط کارگروه استان اقدام گردد ، وی سپس مسائل و مشکلات سایر اماکن  از قبیل سانسهای جامعه هدف در استخر و سالن چندمنظوره ورزشی را مطرح و بر لزوم حضور ناظر بنیاد شهید در سانسهای مذکور اشاره کردند .

 

آقای صدرزاده در ادامه بر مشکلات عدم اختصاص دفتر مدیریت مجموعه ، نکاتی را متذکر شده و خاطرنشان ساختند حضور کارکنان و مدیر موسسه در داخل مجموعه باعث نظارت مستمر و پیگیریهای بیشتر از سوی موسسه میگردد بنابراین شایسته است بنیاد شهید استان و موسسه در خصوص جابجایی دفتر موسسه از محل کانون شاهد به مجموعه ایثار همکاری نمایند .

در آخر آقای صدرزاده احکام شورای استانی را که توسط مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آقای پورحاج رضایی صادر گردیده بود را تقدیم آقای کاظمی مدیر کل بنیاد شهید استان و آقای واعظی عضو شورای استانی موسسه ایثار نموده و برای آنان آرزوی سلامتی و موفقیت کردند .